Čistiace práce, čistenie okien, striech a fasád

Trápi Vás znečistená fasáda, špinavé okná či žalúzie? Máme pre vás riešenie.  Čistenie okien, čistenie fasád, čistenie striech a čistenie priemyselných hál je podstatná časť našej každodennej práce. Zaoberáme sa čistením striech a odkvapových systémov rodinných domov, bytových komplexov, výrobných hál aj výškových budov. Naši kvalifikovaní výškoví pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami si poradia s každou nečistotou. Na výkon práce používame vysokotlakové čističe, špeciálne chemikálie na odstránenie vodného kameňa, ale špinu častokrát odstraňujeme ručne zmývačom a stierkou. Ak aj vaša budova potrebuje revitalizáciu neváhajte nás kontaktovať.

cistenie okien

Čistenie okien, žalúzií a obkladov

Nečistoty na vašich oknách, žalúziách a obkladoch spôsobené smogom, narastajúcou výstavbou, peľmi je potrebné čistiť v pravidelných intervaloch. Venujeme sa aj postavebnému čisteniu, kde treba vynaložiť väčšie úsilie na to aby vaša stavba bola pripravená na kolaudáciu. Odporúčame čistenie okien žalúzií a obkladov dvakrát do roka. Pri čistení vo výškach na ťažko dostupné miesta  používame lanovú techniku, lešenia a plošiny. Pomocou stierok, vysokotlakových čističov vás so zmyslom pre detail zbavíme nečistôt na oknách žalúziách aj obkladoch.

Čistenie fasád

Každodenným nánosom škodlivých častíc pre fasádu akými sú smog s neďalekých ciest, okolitej výstavby či  usadzujúce sa machy a lišajníky na severných stenách budov a aktivít menších živočíchov v dôsledku blízkosti lesa sa znehodnocujú materiály fasády. Zanedbaný vzhľad budovy nie je prijemný a ak chcú majitelia budovy predísť finančne drahšiemu variantu na opravu fasády, odporúčame korpus budovy vyčistiť. Postup je jednoduchý. Nanesieme správne zvolený tip chemikálie, ktorú necháme pôsobiť, nasleduje čistenie mechanické alebo čistenie za pomoci vysokotlakového čističa. Na záver podľa požiadaviek klienta budovu zakonzervujeme ďalšou chemikáliou, na oddialenie externých vplyvov prostredia. Čistenie vykonávame na širokom spektre druhov fasád či už  je to mramorové opláštenia alebo brizolitová fasáda.

cistenie fasady
čistenie strechy

Čistenie striech

Čistiace práce na strešných krytinách sa rovnako ako aj na fasádach vykonávajú z dôvodov funkčnosti a estetickosti. Čistenie rín a odkvapových systémov, odstraňovanie plesní, odlupujúcej sa farby, machov a lišajníkov vykonávame na rôznych druhoch striech. Okrem plechových, keramických a eternitových striech čistíme tiež betónové strechy, asfaltové šindle a vykonávame údržbu zelených striech. Na záver veľké množstvo striech konzervujeme antimikrobiálnymi nástrekmi.

Čistenie priemyselných hál

Prašné prostredie v priemyselných halách spôsobuje opotrebovanie strojov, výrobných materiálov či spotrebičov. Aby aj vaša hala bola čistá a v dobrom stave kontaktujte nás a my to za vás vyriešime. Vyškolení výškoví pracovníci pomocou rebríkov, lešenia, plošiny či lanovej techniky sa bezpečne dostanú ku všetkým znečisteným kútom vašej prevádzky. Odstránenie extrémneho znečistenia alebo čistenie dlhodobo zanedbávaného priestoru, vysávanie nosníkov , to všetko sú činnosti, s ktorými si hravo poradíme. Spríjemnite pracovné podmienky svojim zamestnancom odprašneným  čistým pracoviskom.

oprava sila